دست نوشته های آزرمدخت

پوست و زیبایی

مواد مورد نیاز:
چسب مخصوص کاشت
پد پاک کننده چشم
مژه مصنوعی تکی
فویل آلومینیومی
موچین ظریف
شانه مژه
گوش پاک کن
وازلین


روش کار:
- مژه های خود را بادستمال غیر روغنی تمیز کنید. تا گردو خاک و موانع نچسبیدن چسب را از بین ببرید.
-چند قطره از چسب را روی فویل آبومینیومی بریزید.
-مژه ها در سایز های مختلف موجود میباشند. پیشنهاد میکنم مژه های کوتاه را در قسمت داخلی چشم و سایز متوسط را در قسمت میانی و بلند ها را برای گوشه خارجی چشم استفاده کنید.


-مژه دلخواه خود را انتخاب کنید و آنرا با موچین بردارید و ته گره دار را به چسب آغشته کنید.۳۰ ثانیه بمانید تا رنگ چسب کم رنگ شود.
-از گوشه داخلی چشم چپ خود شروع کنید با دقت مژه ها را به ته مژه های خود بچسبانید. سعی کنید به پلک و پوست خود نچسبانید. در واقع مژه ها به مژه ها ی خود شما میچسبند.
- وقتی خشک شدند آنرا با شانه مژه شانه کنید تا با مژه های طبیعی خود یک دست شوند و خالی بگیرند.
- در کل شما میتوانید ۱۵ تا ۳۰ مژه در هر چشم خود کار کنید.


دقت کنید تا مژه ها را به مژه های پایینی خود نچسبانید . برای اینکار از وازلین میتوانید استفاده کنید. مژها های پایینی خود را به وازلین آغشته کنید.
قبل از چسباندن مژه ابتدا مژه های خود را شانه کنید تا از هم باز شده و جدا شوند . که کار با آنها راحت تر میشوند.
برای تمیز کردن مژه ها ی خود از آب استفاده کنید ودستمال غیر روغنی. چشمان خود را نمالید و برای خشک کردن آن با حوله خشن خشک نکنید.
برای جدا کردن مژه ها آنرا نکشید. بلکه ابتدا آنرا با مواد جدا کننده که در بسته های مژه خود دارید جدا کنید. بدین روش که با گوش پاککن آغشته به این مواد چسب را حل کنید. دستمال کاغذی را زیر مژه ها گذاشته و با کمک حرکت گوش پاککن مژه مورد نظر را روی کاغذ دستمالی منتقل کنید.

عوارض :
کاشت مژه علاوه بر زیبایی عوارضی چون عفونت چشم و گاها" تراخم را نیز به همراه دارد توجه داشته باشد حتما" وسایل کار موغوبو استریل باشند
نوشته شده در یکشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 20:12 توسط آزرمدخت| |


Design By : Night Skin